DUK


PAGRINDINIAI KLAUSIMAI


• Daugelis įprastų vandens filtrų ąsočių naudoja 2 pakopų vandens filtrus, tuo tarpu „ZeroWater®“ vandens filtrų ąsočiai naudoja patentuotą penkių pakopų filtrą.
• „ZeroWater®“ filtruose naudojama jonų mainų technologija, o ne tik paprastas anglies vandens filtras.
• „ZeroWater®“ filtrai pašalina beveik visas (99,6%) aptinkamas ištirpusias kietas medžiagas, o pagrindinių prekių ženklų filtrai pašalina tik iki 50%.

How-long-will-the-ZeroWater-Filter-last























Ne, „ZeroWater® TDS“ matuoklis matuoja bendrą ištirpusių kietų medžiagų kiekį ir nėra skirtas švino kiekiui matuoti.
Švino kiekį geriamąjame vandenyje reguliuoja Lietuvos higienos norma HN 24:2003 Geriamojo vandens saugos ir kokybės reikalavimai.
ZeroWater®“ TDS matuoklis rodo bendrą ištirpusių kietųjų dalelių kiekį milijonais dalių, ppm.
Bendras ištirpusių kietųjų medžiagų kiekis (TDS) yra neorganinės priemaišos, randamos vandenyje, dėl kurių keičiasi vandens skonis. Ištirpusios kietosios medžiagos patenka į mūsų vandentiekį iš senų vamzdynų, patenka per kelio druskas, pesticidus, trąšas ir kt.
5 pakopų filtravimo sistema, veikia daug lėčiau nei įprasti 2 pakopų filtrai, procesas bus šiek tiek lėtesnis, tačiau pašalins daugiau teršalų.
Baigiantis filtro eksploatavimo laikui, vandenyje galite pajusti rūgštų ar silpną žuvies kvapą / skonį. Kaip nurodyta instrukcijose, kai tik jūsų skaitmeninis TDS matuoklis parodys 006 arba užsidegs šviesos indikatorius (priklauso nuo to, koks matuoklis yra jūsų įrenginyje), turėtumėte nebenaudoti filtro, kurio galiojimo laikas baigėsi ir jį pakeisti. Pasibaigus galiojimo laikui, toliau naudojant vandens filtrą, jonų granulės vis labiau nusidėvi ir gali palaipsniui sumažėti pH. Sumažėjęs pH nėra pavojingas, tačiau yra tikimybė, kad pH lygis gali tapti pakankamai žemas, kad pajaustumėte vandens skonio skirtumą. Neįmanoma nustatyti, ar filtras susidėvėjo per greitai, nes neturime informacijos apie jūsų vandentiekio vandens kokybę (visas vanduo yra skirtingas ir negalime žinoti viso vandens savybių) ir to, kiek vandens jūs suvartojate per dieną. Kadangi vandentiekio vandens kokybė skiriasi, pH mažėjimas, kai jūsų filtras pasiekia išsekimo tašką, taip pat gali būti ne vienodas.
Daugelis buitinių atliekų ir perdirbimo centrų naudotus filtrus priima perdirbti. Filtrai turėtų būti metami į plastiko perdirbimo dėžes, o vėliau bus perdirbti ir paversti kitais produktais, tokiais kaip sodo baldai.


KAIP TAI VEIKIA?


• Daugelis įprastų vandens filtrų naudoja 2 pakopų vandens filtrus, tuo tarpu „ZeroWater®“ vandens filtrų ąsočiuose naudojamas patentuotas penkių pakopų filtras.
• „ZeroWater®“ filtruose naudojama jonų mainų technologija, o ne tik paprastas anglies vandens filtras.
• „ZeroWater®“ filtrai pašalina beveik visas (99,6%) aptinkamas ištirpusias kietas medžiagas, o pagrindinių prekių ženklų filtrai pašalina tik iki 50%.
„ZeroWater®“ jonų mainų filtrą sudaro 5 etapai, kuriuose derinamos patentuotos technologijos, pašalinančios organinius ir neorganinius teršalus iš vandens, ir tiekia vienintelį filtruotą vandenį, kuriame yra tiek mažai ištirpusių kietų medžiagų, kiek ir išgryninto vanduo buteliuose.
Mes nesiūlome „ZeroWater®“ filtrų sistemos, visam namui ar montuojamų į vandentiekio sistemą. Visi mūsų 10 ir 12 stiklinių vandens filtravimo ąsočiai ir 23 stiklinių vandens filtravimo dozatorius turi patogų, viena ranka valdomą čiaupą, kurį galima naudoti įsipilant vandens tiesiai iš šaldytuvo, nereikia iš jo išimti vandens filtro.
Net jei paslaugų teikėjas išvalo vandenį taip, kaip tai daro „ZeroWater®“, vanduo gali prisirinkti chemikalų pakeliui iš valymo įrenginių į čiaupą arba iš jūsų namų vamzdynų, dėl to vanduo įgauna tipišką skonį. „ZeroWater®“ skonis yra skanus ir gaivus.
Jei turite vandens iš šulinio, savininkas yra atsakingas už tai, kad šulinys būtų tikrinamas dėl įvairių medžiagų, įskaitant mikrobiologinius teršalus, buvimo. Jei patvirtinama, kad šulinio vandenį galima gerti, „ZeroWater®“ su šulinio vandeniu veikia taip pat, kaip su bet kokiu kitu vandentiekio vandeniu.
Iš „ZeroWater®“ vandens filtrų gaunamas vienintelis filtruotas vanduo, kuriame TDS kiekis yra toks pat, kaip gryno vandens buteliuose. Taigi gausite gryną vandenį be plastikinių butelių ar didelių išlaidų.ZeroWater pagaminamo švaraus vandens vidutinė kaina Lietuvoje yra maždaug 15 - 17 cnt.
ZeroWater® filtrai gamina vandenį, kurio grynumas yra panašus į tą, kuris gaunamas iš RO sistemos. Mūsų sistemos nešvaisto vandens. Be to, jų nereikia montuoti į vandentiekio sistemą.
Distiliuotas vanduo tai vandens virimo procesas, kurio metu garai perkeliami į kitą indą, kur kondensuojasi ir viskas, kas neišgaruoja, lieka pirmame inde. Priemaišos, kurios išgaruoja, bus vandenyje antrame inde. „ZeroWater“ naudojamas dejonizacijos procesas, kurio metu filtruojamas vanduo. Jonų mainų granulės filtre pašalina jonus ar mineralus iš vandens. Žmonės paprastai sako, kad distiliuotas vanduo gali turėti tam tikrą skonį, tuo tarpu „ZeroWater“ apibūdinamas kaip gaivus ir šviežias. Distiliavimui taip pat reikia elektros energijos, o vandeniui valyti reikia valandų.
Vanduo yra tokios pat kokybės, kaip distiliuotas, be elektros energijos ir be rūpesčių gabenant vandenį namo iš parduotuvės.
Jei turite problemų dėl bakterijų ir jei jūsų RO sistema nėra specialiai pritaikyta šalinti bakterijų, pvz. neturi UV šviesos ar ozono generatoriaus, jūsų RO membrana greitai užsitrauks bakterijų bioplėvele. Šiuo metu parduodamos „ZeroWater®“ sistemos neturi galimybės pašalinti bakterijų.
Vandens minkštinimo sistemos atlieka natrio ar kalio mainus su kalciu ir neleidžia kalciui kauptis, o muilai dėl to geriau išsiplauna. Minkštinimo sistemos negerina geriamojo vandens skonio.
Iš dejonizuoto vandens pašalintos visos ištirpę neorganinės medžiagos (arba jonai). Paprastai apie 95% žinomų vandens teršalų yra vandenyje tirpūs neorganiniai junginiai. Taigi, procesai, kurie pašalina jonus, gali pašalinti maždaug iki 95% visų teršalų. Jonų mainų procese pasinaudojama tuo, kad visi jonai turi teigiamą arba neigiamą krūvį. Jonų mainų sistema pritraukia šias vandenyje tirpias neorganines medžiagas.Jonų mainų sluoksnis yra pagamintas iš mažų polimerinių granulių, kurių dydis yra maždaug smėlio grūdelio dydžio. Jis vadinama mišriu sluoksniu, nes jame sumaišomos dviejų rūšių granulės. Katijono granulių paviršiuje yra vandenilio jonų (teigiamas krūvis). Anijonų granulių paviršiuje yra hidroksido jonai (neigiamas krūvis). Sistemos veikimo principas yra toks: teršalų jonai vandenyje pakeičiami vandenilio ir hidroksido jonais. Teršalai prilimpa prie granulių, o vandenilis ir hidroksidas patenka į vandenį. Šie du jonai susijungia ir gaunamas H2O.


KĄ FILTRAS IŠVALO?


How-long-will-the-ZeroWater-Filter-last






























Spustelėkite čia ir rasite visą teršalų, kuriuos pašalina „ZeroWater“, sąrašą:
https://zerowater.lt/lt/info/ka-isvalo-zerowater-filtras-asotis-dozatorius
Šiuolaikinės vandens filtravimo technologijos negali atskirti netinkamų chemikalų ir gerųjų mineralų, kurių gali būti vandenyje, filtras pašalina visas šias medžiagas. Daugelis dietologų rekomenduoja gauti svarbių vitaminų ir mineralų iš gerai subalansuoto maisto, o ne iš vandens.
„ZeroWater®“ turi sertifikatą, kad sumažina švino kiekį daugiau nei vandens paslaugų teikėjų nustatyti standartai (ES šalyse šie standartai skirtingi ir yra tarp 10 - 50 μg / l). „ZeroWater®“ yra vienintelis šios kategorijos sertifikuotas įtaisas, leidžiantis sumažinti švino kiekį.
„ZeroWater®“ filtrai buvo patikrinti nepriklausomoje laboratorijoje, kad iš vandentiekio vandens gautumėte kuo mažiau vaistų.
PVC yra plastiko rūšis. Kadangi mūsų sistemos yra sertifikuotos NSF ir yra atlikti testai, mūsų vandenyje negali būti jokių plastiko dalelių.
Mūsų filtrai buvo išbandyti nepriklausomoje EPA sertifikuotoje laboratorijoje, dėl fluoro kiekio mažinimo, bendras sumažėjimas yra 99%.
ZeroWater® filtruose ir ąsočiuose yra medžiagų, pramonėje dažniausiai naudojamų uranui apdoroti. ZeroWater® filtrai ir ąsočiai nebuvo išbandyti dėl to, kad testavimui reikalingas didelis urano kiekis.
Mūsų vandens filtrai ir ąsočiai buvo nepriklausomai išbandyti EPA sertifikuotoje laboratorijoje, dėl arseno kiekio sumažinimo. Bendras mažėjimas yra 99%.
„ZeroWater®“ filtrai ir ąsočiai buvo bandomi nepriklausomoje laboratorijoje, kiek sumažina chloramino kiekį. Jei vandenyje yra chloramino, tai gali sutrumpinti numatomą filtro tarnavimo laiką, todėl, jei jūsų vandenyje yra chloramino, filtrą gali tekti keisti dažniau nei įprastai.
ZeroWater® filtrai nebuvo bandomi kaip šalina fenolį.
ZeroWater® filtrai nebuvo bandomi kaip šalina kriptosporidijas.
Dabartinė „ZeroWater®“ vandens filtrų sistema skirta naudoti vandeniui, kurį išvalė jūsų vietinis paslaugų teikėjas, nes „ZeroWater®“ vandens filtras nešalina mikrobiologinių teršalų.
ZeroWater® vandens filtrai ir ąsočiai nepašalina ištirpusio deguonies iš vandens.
Taip, „ZeroWater®“ vandens filtrai yra sertifikuoti NSF ir sumažina chromo 6 kiekį 99,7%.


PROBLEMŲ SPRENDIMAS


Norint gauti nepriekaištingą 000 parodymą, „ZeroWater®“ vandens filtras turi būti visiškai užsandarintas, kad būtų išvengta bet kokių teršalų patekimo. Įsitikinkite, kad „ZeroWater®“ vandens filtras yra tinkamai įsriegtas (patikrinkite kryžminį sriegį) ir ar jis tinkamai įmontuotas į vandens rezervuarą. Patikrinkite, ar tarp „ZeroWater®“ vandens filtro ir rezervuaro yra juoda guminė tarpinė ir ar ji nėra įstrigusi nei vienoje iš siūlių.
Kai filtruotas vanduo yra rūgštus arba žuvies skonio, reiškia „ZeroWater®“ vandens filtras pilnai išnaudotas ir jį reikia pakeisti. Filtrų tarnavimo laikas kiekviename namų ūkyje skirtingas - tai priklauso nuo jūsų buitinio vandens vartojimo ir TDS (bendro ištirpusių kietųjų medžiagų) kiekio jūsų vandentiekio vandenyje (vandens cheminė sudėtis skiriasi nuo šaltinio ir to, kaip jūsų miestas ar savivaldybė jį apdoroja). Norėdami sužinoti, kiek vandens išfiltruos vienas filtras, žiūrėkite DUK diagramą (klausimas, koks filtrų tarnavimo laikas) DUK puslapyje. Svarbu, kad periodiškai patikrintumėte filtruojamą vandenį naudodami vandens kokybės matuokį, o kai parodymas pasieks 006 ar daugiau, filtrą reikia pakeisti. Pirmiausia pradėkime nuo to, kad nors kai kurie žmonės susiduria su šia "ZeroWater" problema, kai kurie kiti klientai niekada to nepatiria.Žuvies kvapas gali atsirasti dėl kelių priežasčių. Vis dėlto dažniausiai pasitaikanti yra ta, kad filtruose paprastai būna anijoninių dervų, iš kurių išsiskiria trimetilaminas. Būtent tai ir vadiname nemaloniu žuvies kvapu. Žinoma, išsiskiriančio trimetilamino kiekis priklauso nuo filtruojamame vandenyje esančių kai kurių kitų mineralinių medžiagų ir vandens pH. Nors tai nebūtinai yra bakterijos, jos sukuria puikų derinį, kad atsirastų tas kvapas, kurio taip nemėgstame. Štai kodėl, kaip minėjome, kai kurie žmonės pastebi šį kvapą, o kai kurie su juo nesusiduria.
Kai kurie visiškai nauji filtrai gali išleisti smulkias anglies daleles į vandenį dėl to, kad nusistovėjo. Tai yra visiškai saugu, bet tokią situaciją galima išspręsti išskalaujant sistemą, kol vanduo taps skaidrus.
Prieš pakuojant anglis filtro viduje praskalaujama išgrynintu vandeniu. Kartais dėl to gali susidaryti nekenksmingas kondensatas maišo / dangčio viduje.
Vanduo keliauja per 5 pakopas, kad pasiektų 000 parodymus. Daugelis kitų vandens filtrų naudoja tik 1–2 pakopas, todėl vands švarumas negali pasiekti 000 rodmens. Lėtas vandens tekėjimas rodo, kad vanduo tinkamai pereina kiekvieną etapą.
Kitaip nei kitų populiarių vandens filtrų, „ZeroWater®“ vandens filtrų nereikia skalauti. Tačiau išpilti kelis puodelius, kad įsitikintumėte, jog jūsų vanduo yra skaidrus ir parodymai 000, nėra bloga idėja.
Prašome susisiekite su mumis info@zerowater.lt arba šio puslapio rekvizituose nurodytu telefonu, kad galėtume išspręsti vandens filtro / ąsočio problemą. Atsiųsime jums tinkamą atsarginę dalį. Neišmeskite dangčio ar rezervuaro, nes jie veikia tinkamai.
Skaitmeninis matuoklis - paspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką, jei skystųjų kristalų ekranas nerodo, gali tekti pakeisti baterijas. Nuimkite matuoklio galą ir pakeiskite (2) 357A arba (2) LR44. Šviesos indikatorius - jei turite matuoklį su šviesos indikatoriumi, maždaug vieną colį panardinkite į vandentiekio vandenį (nefiltruoto ZW). Jei jis neužsidega, akumuliatorius greičiausiai neveikia. Jei turite šviesos indikatorių su įjungimo / išjungimo mygtuku, pakartokite tuos pačius veiksmus, paspausdami ir laikydami įjungimo / išjungimo mygtuką panardinkite į vandenį. Norėdami pakeisti akumuliatorių, nuimkite skaitiklio / indikatoriaus galą ir pakeiskite (3) AG3.


FILTRVIMAS / FILTRO TARNAVIMO LAIKAS


How-long-will-the-ZeroWater-Filter-last






















KADA KEISTI „ZEROWATER®“ FILTRĄ?Kiekviename namų ūkyje, filtro tarnavimo laikas skirtingas. Filtro tarnavimo laikas priklauso nuo TDS (bendro ištirpusių kietųjų medžiagų) kiekio nefiltruotame vandenyje ir buitinio vandens suvartojimo (vandens cheminė sudėtis skiriasi priklausomai nuo šaltinio ir to, kaip jūsų miestas ar savivaldybė jį apdoroja). Norėdami sužinoti, kiek vandens išfiltruosite su vienu filtru, žiūrėkite DUK diagramą (po klausimo, kiek tarnauja filtras) DUK puslapyje. Svarbu, kad periodiškai tikrintumėte filtruojamą vandenį naudodami vandens kokybės matuoklį, o kai skaitiklis rodo 006 ar daugiau, filtrą reikia pakeisti. Primygtinai rekomenduojama, kad parodymai neviršytų šio skaičiaus. Priešingai nei įprastų filtrų, daugelis pastebi skonio ar kvapo skirtumus, kai „ZeroWater®“ filtro tarnavimo laikas baigiasi. Tuomet labai rekomenduojame filtrą pakeisti.
• Tai yra 5 pakopų filtras, pranašesnis už įprastus 2 pakopų filtrus
• Jonų mainų technologija, o ne tik paprasta anglis
• „ZeroWater®“ filtrai pašalina beveik visas (99,6%) aptinkamas ištirpusias kietas medžiagas, o pagrindiniai prekių ženklų filtrai pašalina tik iki 50%.
ZeroWater® filtro eksploatavimo laikas priklauso nuo TDS, o ne nuo to, ar jūsų vanduo yra iš šulinio, šaltinio, ar iš miesto vandentiekio. Prieš naudodami šulinio vandenį, būtinai jį patikrinkite.
ZeroWater® sistemoje yra specifinių medžiagų, kurios užkerta kelią bakterijų augimui filtre.
ZeroWater® filtrai yra pagaminti iš „BPA Free Polipropilene“. ZeroWater® indai yra pagaminti iš „BPA Free Polypropylene“ ir ABS.


SERTIFIKAVIMAS


ZeroWater® ąsotis ir filtrai yra sertifikuoti „NSF International“ pagal 42 ir 53 standartus.
Filtravimo technologija visiškai tokia pati, kaip ąsočių, nešiojamas filtras šiuo metu ne sertifikuotas.


ZeroWater® TDS MATUOKLIS


How-long-will-the-ZeroWater-Filter-last































Ne, ZeroWater® TDS matuoklis matuoja bendrą ištirpusių kietųjų medžiagų kiekį ir nėra skirtas švino kiekiui matuoti.
ZeroWater® TDS matuoklis rodo bendrą ištirpusių kietųjų dalelių kiekį milijonais dalių, ppm.
Bendras ištirpusių kietųjų medžiagų kiekis (TDS) yra neorganinės priemaišos, randamos vandenyje, dėl kurių keičiasi vandens skonis. Ištirpusios kietosios medžiagos patenka į mūsų vandentiekį iš senų vamzdynų, patenka per kelio druskas, pesticidus, trąšas ir kt.
Šiuolaikinės vandens filtravimo technologijos negali atskirti netinkamų chemikalų ir gerųjų mineralų, kurių gali būti vandenyje, filtras pašalina visas šias medžiagas. Daugelis dietologų rekomenduoja gauti svarbių vitaminų ir mineralų iš gerai subalansuoto maisto, o ne iš vandens.
TDS matuoklį gaunate kartu su sistema, kad galėtumėte nuolat matuoti TDS - galbūt kas antrą dieną. Tai ypač svarbu, jei vandenyje yra daug TDS (daugiau nei 300), nes filtrą reikės keisti dažniau. Naudodamiesi TDS matuokliu ir dažnai matuodami filtruojamą vandenį, jūs suprasite, kada laikas keisti filtrą, kol jis neperžengė 006.
Jis naudoja 2 (dvi) - 357A, 2 (dvi) - LR44 arba 3 (tris) - AG3 baterijas, kurias galite rasti bet kur, kur galite nusipirkti laikrodžio akumuliatorių.
TDS matuoklis negali aptikti dalelių, tokių kaip organiniai teršalai. Jis taip pat negali aptikti neištirpusių dalelių, tokių kaip bakterijos.
Skaitmeninis matuoklis - paspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką, jei skystųjų kristalų ekranas nerodo, gali tekti pakeisti baterijas. Nuimkite matuoklio galą ir pakeiskite (2) 357A arba (2) LR44. Šviesos indikatorius - jei turite matuoklį su šviesos indikatoriumi, maždaug vieną colį panardinkite į vandentiekio vandenį (nefiltruoto ZW). Jei jis neužsidega, akumuliatorius greičiausiai neveikia. Jei turite šviesos indikatorių su įjungimo / išjungimo mygtuku, pakartokite tuos pačius veiksmus, paspausdami ir laikydami įjungimo / išjungimo mygtuką panardinkite į vandenį. Norėdami pakeisti akumuliatorių, nuimkite skaitiklio / indikatoriaus galą ir pakeiskite (3) AG3.
TDS lygis kinta karštame ir šaltame vandenyje iš to paties čiaupo, nes teršalai lengvai ištirpsta šiltesniame vandenyje, todėl rodmuo bus didesnis. TDS matuoklis prisitaiko prie temperatūros, tačiau jei vanduo yra per karštas, jo vertės bus dirbtinai aukštos. Taigi, tiksliausias rodmuo bus matuojant kambario temperatūros arba artimos jai vandenį.


GARANTIJOS


Zero Technologies, LLC ZeroWater® dozatoriui, ąsočiams, filtravimo sistemai, kelioniniam buteliui ir TDS matuokliui taiko 90 dienų nuo pirkimo datos gaminio defektų garantiją, jei jie naudojami laikantis naudotojo vadove nurodytų taisyklių. Jei per šį 90 dienų laikotarpį aptikote „ZeroWater®“dozatoriaus, ąsočio, filtravimo sistemos, kelioninio butelio ar TDS matuoklio (išskyrus filtrą) gamybos defektų, mes nemokamai pakeisime dalis. Norėdami pateikti garantijos pretenziją, susisiekite su mumis el. paštu info@zerowater.lt arba šio puslapio rekvizituose nurodytu telefonu. Būtina pateikti pirkimo dokumentą.
ZeroWater® filtrų kasetėms suteikiama ribota garantija. Zero Technologies, LLC“ taiko „ZeroWater® filtrams 30 dienų nuo pirkimo dienos gaminio defektų garantiją, jei jie bus naudojami laikantis naudotojo vadove nurodytų taisyklių. Jei per šį 30 dienų laikotarpį, aptiksite „ZeroWater®“ filtro kasetės gamybos defektą, mes ją nemokamai pakeisime (išskaičiavus siuntimo išlaidas). Būtina pateikti įsigijimo dokumentą. Norėdami pateikti pretenziją dėl sugedusios „ZeroWater®“ filtro kasetės, pirmiausia turite susisiekite su mumis el. paštu info@ zerowater.lt arba šio puslapio rekvizituose nurodytu telefonu ir pasikalbėti su klientų aptarnavimo tarnyba.
„Zero Technologies, LLC“ taiko „ZeroWater®“ TDS matuokliui vienerių metų nuo įsigijimo dienos medžiagų ir gamybos defektų garantiją, jei jis naudojamas laikantis naudotojo vadove nurodytų taisyklių. Jei per šį vienerių metų laikotarpį, aptiksite „ZeroWater®“ TDS matuoklio pažeidimų dėl gamybos defektų, mes nemokamai pakeisime dalis. Vadovaujantis vietos įstatymais, ši garantija yra vietoje bet kokios kitos pasakytos ar numanomos garantijos, įskaitant bet kokią numanomą pardavimo ar tinkamumo garantiją, ir ji užkerta kelią bet kokiems gamintojo, platintojo ar pardavėjo įsipareigojimams, įskaitant bet kokią atsakomybę už specifinę, atsitiktinę ar netiesioginę žalą. Jei reikalinga techninė apžiūra ar turite klausimų, kaip naudoti „ZeroWater®“ produktą, susisiekite su mumis el. paštu info@ zerowater.lt arba šio puslapio rekvizituose nurodytu telefonu ir pasikalbėkite su klientų aptarnavimo tarnyba.