ZEROWATER 2 KEIČIAMŲ FILTRŲ PAKUOTĖ | OFICIALI ZEROWATER PARDUOTUVĖ

ZEROWATER 12 KEIČIAMŲ FILTRŲ PAKUOTĖ

190,00 €
Su mokesčiais
1
Kiekis
Esame atviri kainų pasiūlymams

Jūsų pasiūlymas išsiųstas.

Jūsų pasiūlymas priimtas. Patikrinkite el. paštą.

  • Vietoj kablelio naudokite tašką
  •     *Privalomi laukai

Įkeliama

Mėgaukitės puikiu vandens skoniu su naujausia filtravimo technologija.

ZeroWater filtravimo sistema apjungia penkias sudėtingas technologijas, kurios dirba kartu, kad pašalintų beveik visas ištirpusias kietąsias medžiagas iš čiaupo vandens, ir tiektų Jums puikaus skonio vandenį.

Tai yra vieninteliai filtrai rinkoje, sertifikuoti NSF, sumažinantys švino kiekį. ZeroWater taip pat pašalina 99% fluorido iš jūsų vandens.

ZEROWATER 5 PAKOPŲ DVIGUBO JONŲ MAINŲ FILTRŲ SAVYBĖS:
Sertifikuota*, sumažina švino ir chromo koncentraciją
Premium 5-pakopų dviguba jonų mainų filtravimo sistema
Jonų mainų sistema, kuri iš vandens pašalina beveik visas ištirpusias kietąsias medžiagas
JAV maisto ir vaistų administracija reikalauja, kad TDS lygis IŠGRYNINTAME į butelius išpilstytame vandenyje siektų 000-010 ppm.
ZeroWater yra vienintelis filtras savo klasėje, kuris šį lygį pasiekia

PASTABA: gamykloje prieš supakuojant filtrus, jie yra praskalaujami išgrynintu vandeniu, kad išsiplautų laisvos anglies dalelės, kurios susidaro gamybos proceso metu, kadangi vienas iš filtro sluoksnių yra anglies filtras. Normalu, kad atidarius naują filtro maišelį, galite rasti šiek tiek vandens.

ZEROWATER 12 KEIČIAMŲ FILTRŲ PAKUOTĖ, KAINA BE PVM: 157.024793, KODAS: ZR-012 | 001

ZEOWATER Premium 5 pakopų filtravimas
Pašalina 99,6% ištirpusių kietų medžiagų, įskaitant šviną

Tiekia tyriausio skonio vandenį

Sertifikuotas - sumažina švino koncentraciją


Pirmojo filtravimo etapo metu, ZeroWater aktyvintos anglies ir oksidacijos redukcijos lydinys, pašalina vandentiekio vandeniui būdingą chloro skonį.
Jonų mainų filtravimo etape pašalinamos beveik visos ištirpusios kietosios medžiagos, kurios gali būti likusios nuo viešųjų vandens sistemų arba netgi išskiriamos į vandenį iš vamzdynų, pvz., aliuminis, švinas, cinkas, nitratai ir kitos.
Trys papildomi filtravimo etapai reikalingi tam, kad būtų pašalinti kiti teršalai ir užtikrintas pakankamas apdorojimo laikas, per kurį vandens švarumas pasiektų „000“ kietųjų dalelių rodmenį, laboratorinės klasės matuoklyje, kuris yra komplekte.

1 etapas:
stambus filtras smulkioms dalelėms / nuosėdoms pašalinti.
2 etapas: paskirstytojas, kuris maksimaliai prailgina kontakto laiką.
3 etapas: daugiasluoksnė sistema, naudojamas aktyvintosios anglies ir oksidacijos redukcijos lydinys.
4 etapas: kompleksinis jonų mainų ciklas
5 etapas: neaustinė membrana, skirta pašalinti smulkias daleles.
Teršalai ar kitos medžiagos, kurias pašalina ar jų kiekis yra sumažinamas, naudojant šį vandens valymo įrenginį, nebūtinai yra visų naudotojų vandenyje.

KADA TURĖTUMĖTE KEISTI FILTRĄ?
Deja, neįmanoma tiksliai nustatyti filtro gyvavimo laiko.
Taip yra todėl, kad kiekviename čiaupe vandens užterštumas skiriasi.
Kad žinotumėte, kada laikas keisti filtrą, gausite nemokamą TDS matuoklį su kiekvienu ąsočiu.
Įdėkite jį ir patikrinkite vandenį kiekvieną savaitę, kad žinotumėte, ar laikas keisti filtrą.
Norėtumėte sužinoti daugiau apie TDS matuoklį ar kaip surinkti vandens ąsotį?
Perskaitykite visą nadotojo vadovą (NUORODA ČIA)

PASTABOS!
Nenaudokite mikrobiologiškai nesaugaus ar nežinomos kokybės nedezinfekuoto vandenis.
Jei nenurodyta kitaip, komunalinis vanduo yra tinkamas vartoti.
*Nepriklausomos laboratorijos (o ne JAV maisto ir vaistų administracijos) tikrintas filtruotas geriamasis vandentiekio vanduo, ar atitinka kokybės reikalavimus ir gali naudoti grynumo žymą. Lyginta su vandeniu, apdorotu naudojant pagrindinių filtrų gamintojų filtrus.

IŠVALOMO VANDENS KIEKIS
Vandens tikrinimo prietaisas (TDS matuoklis) sukalibruotas ir paruoštas naudoti.
TDS matuoklis rodo ištirpusių kietųjų dalelių skaičių vandenyje milijoninėmis dalimis (1 ppm = 1 miligramas ištirpusių kietųjų dalelių litre vandens).

Kai ištirpusių kietųjų dalelių vandenyje yra (pagal TDS parodymus):
nuo 002 iki 050 ppm (mažai užterštas vanduo) – išvalo ~ 150 litrų
nuo 051 iki 200 ppm (dažniausiai pasitaikantis užterštumas) – išvalo nuo 95 iki 150 litrų
nuo 201 iki 300 ppm (kietųjų dalelių daug) – išvalo nuo 55 iki 95 litrų
nuo 301 iki 400 ppm (kietųjų dalelių labai daug) – išvalo nuo 30 iki 55 litrų
virš 401 ppm (kietųjų dalelių ypatingai daug) – išvalo 30 litrų ir mažiau


KAIP VEIKIA VANDENS FILTRAS?

Išiltruodami visas ištirpusias medžiagas iš vandens, jūs gaunate gryną vandenį.
Tai įmanoma tik naudojant specialų „ZeroWater“ 5 pakopų filtrą, o ne kitas sistemas.

ZEROWATER FILTRE YRA:

ZEROWATER FILTER INCLUDES:



KAS YRA TDS?

BENDRAS IŠTIRPUSIŲ KIETŲJŲ DALELIŲ SKAIČIUS

Matuojamos tokių medžiagų, kaip mineralai, druskos ir organiniai junginiai ištirpusios kietosios dalelės, tirpstančios vandenyje sąlyčio su uolienomis ir kitais paviršiais metu. TDS gali sudaryti kelių skirtingų tipų junginiai (įskaitant, bet neapsiribojant): kalcio, magnio, geležies, natrio chlorido ir sulfidų (kurių dažnai būna tiekiamame vandenyje).

*Padidėjęs TDS (bendras ištirpusių kietųjų medžiagų) kiekis gali turėti įtakos jūsų vandens skoniui ir išvaizdai.


ZEROWATER FILTER INCLUDES:

what is TDS

Bendras ištirpusių kietųjų medžiagų kiekis (TDS) yra mineralai, druskos, metalai, įskaitant šviną, chemines medžiagas, fluoridus ir kt., teršiantys geriamąjį vandenį.

ZeroWater Technology yra vienintelė vandens filtravimo sistema, pašalinanti 99,6% ištirpusių kietųjų medžiagų, tai atitinka TDS išgrynintame vandenyje, kuris išpilstytas į butelius.







Žemiau pateiktas penkių pakopų „ZeroWater“ filtro palyginimas su įprastu neorganiniu cheminiu filtru, pagal EPA (Environmental Protection Agency) pirminius geriamojo vandens standartus, ir teršalų, pagal EPA antrinius geriamojo vandens standartus. Pateikti rezultatai pagrįsti 150 litrų vandens filtravimu, kuris yra dvigubai didesnis nei nominalus suvartojimas, kad užtikrinti vartotojų saugumą.


ZEROWATER FILTER INCLUDES:

METALAI

TERŠALAI
ZEROWATER FILTERAIBRITA MAXTRA
ZEROWATER VIDUTINIŠKAI VALO
95%
AVERAGE BRITA REDUCTION
68%
Stibis97%91%
Arsenas (+3)83%0%
Arsenas (+5)93%41%
Asbestas97%8%
Baris98%88%
Berilis97%70%
Kadmis99.9%79%
Chromas 381%47%
Chromas 699.9%23%
Varis99%99%
Kobaltas99%95%
Geležis98%99%
Švinas97%80%
Manganas98%52%
Gyvsidabris96%92%
Selenas98%0%
Sidabras81%52%
Talis99%93%
Uranas99%90%
Cinkas98%99%
NEORGANINIAI

TERŠALAI
ZEROWATER FILTRAIBRITA MAXTRA
ZEROWATER VIDUTINIŠKAI VALO
68%
BRITA VIDUTINIŠKAI VALO
33%
Chloras95%95%
Cianidas31%0%
Fluoras41%17%
Nitratai74%0%
Nitritai81%28%
Berilis55%81%
KAIP TIKRINAMI ZEROWATER FILTRAI?
Nepriklausomoje laboratorijoje atliktų tyrimų rezultatai yra pagrįsti NSF/ANSI teršalų filtravimo per prietaisus tyrimų protokolais, kurie išvardinti Nacionaliniuose pirminio geriamojo vandens standartuose.
Teršalai buvo testuojami esant vidutiniam vandens srauto koncentracijos lygiui, nustatytam pagal skirtingų teršalų tipų bandymų protokolus. Tyrimo rezultatai gauti po atlikto 150 litrų filtravimo, o tai yra dvigubai didesnis nei numatytas suvartojimo kiekis, užtikrinantis vartotojų saugumą.
Šie rezultatai gauti apskaičiuojant dviejų pH (6,5pH ir 8,5pH) vidurkį. * Nurodo NSF sertifikate nustatytus teršalų sumažinimo procentus ZeroWater filtre. Šie rezultatai yra apskaičiuojami iš dviejų pH (6,5pH ir 8,5pH) vidurkio. Bandymas atliktas filtrų kokybės tikrinimo laboratorijoje “Quality Filter Testing Laboratory“ LLC, įsikūrusioje Wilmington, Vokietijoje. „Quality Filter Testing Laboratory“ LLC yra nepriklausoma ISO 17025 laboratorija, sertifikuota WQA ir IAPMO, tikrinanti vandens filtrus pagal NSF/ANSI 42, 53, 58, 401, 473, P231 standartus.
Tyrimo rezultatai pagrįsti pagal NSF/ANSI filtravimo prietaisų standartus, kuriuos atliko IAPMO pripažinta nepriklausoma ISO 17025 laboratorija „Quality Filter Testing Laboratory“, LLC, įsikūrusi Williamstown, New Jersey.
Buvo tiriami ZeroWater 5 etapų filtras su numatytu 75 litrų našumu ir 2 etapų standartinis Brita filtras, su numatytu 150 litrų našumu. Bandymai buvo atliekami pagal gamintojų rekomenduojamą paros normą, filtruojant 7,5 litro vandens per dieną. Pateikti rezultatai gauti vidutiniškai apskaičiuojant kiekvieno filtro bandymo rezultatus, esant 6,5pH ir 8,5pH vandens lygiams.
Brita® yra registruotas Brita®, L.P prekės ženklas, kuris nėra susijęs su Zero Technologies, LLC.
Vandens paruošimas tyrimams
Atliekant metalo dalelių filtravimo tyrimą, vanduo buvo ruošiamas į 20 litrų vandens pridedant reikiamą kiekį reagentų, kad būtų gauta vandens koncentracija, nustatyta NSF/ANSI 42 ir 53 standartuose kiekvienam metalu. Tie metalai, kurie neįtraukti į NSF/ANSI standartą, buvo paruošti 10 kartų viršijant to konkretaus metalo koncentraciją, numatytą pagal EPA geriamojo vandens standarto limitą. Paruoštas tyrimui vanduo buvo pilamas į abu filtrus vienu metu, pilant po 1 litrą 45 minutes, ir leidžiant 45 minutes pailsėti. Po 20 litrų vandens perpylimo, filtruoto vandens mėginiai buvo paimti iš kiekvieno filtro ir ištirti dėl kiekvieno metalo, naudojant EPA 200.8 metodą, išskyrus geležies tyrimui buvo naudojamas SM 3111-B metodas. Visų teršalų pH buvo pakoreguotas iki 6,5 ir 8,5 lygių, ir abiejų rezultatų vidurkis buvo nurodytas kiekvieno metalo tyrimuose.
Vanduo neorganinių ir nemetalų parametrų bandymui buvo paruoštas pridedant reikiamą kiekį reagento į 20 litrų vandens, kad kiekvienam parametrui būtų gauta NSF/ANSI 42 ir 53 standartuose nurodyta koncentracija, išskyrus tuos parametrus, kurie nėra įtraukti į NSF/ANSI standartą. Šie parametrai buvo paruošti 10 kartų viršijant to konkretaus parametro koncentraciją, numatytą pagal EPA geriamojo vandens standarto ribą. Testuojamas vanduo buvo pilamas į abu filtrus vienu metu, pilant po 1 litrą, darant 45 minutės apkrovos/45 minučių poilsio laiko tarpus. Po 20 litrų perpylimo, iš kiekvieno filtro buvo paimtas filtruoto vandens mėginys ir tiriamas kiekvienas parametras kartu su tiriamu vandeniu, naudojant atitinkamą EPA metodą arba Standartinį vandens tyrimo metodą.
Santrauka:
Ištirti junginiai yra junginiai, kuriuos EPA įvardina kaip pirminius ir antrinius geriamojo vandens teršalus. Ištirtieji junginiai taip pat yra išvardinti NSF/ANSI 53 ir 42 standartuose, kuriuose taip pat nurodomos taršos mažinimo teiginių procedūros filtrų gamintojams. Šiame atliktame palyginimo tyrime naudojama procedūra buvo grindžiama 2018 m. leidimo NSF/ANSI 42 ir 53 standartais. Šiame tyrime naudojami analizės metodai yra EPA patvirtinti metodai geriamajam vandeniui tirti.


NSF - įkurtas 1944 m. kaip Nacionalinis sanitarijos fondas, 1990 m. pakeitė pavadinimą į NSF International, išplėtė paslaugas ne tik sanitarijos srityje, bet ir pasaulinėse rinkose. Raidės organizacijos pavadinime šiandien neatspindi jokių konkrečių žodžių. Gamintojai, reguliavimo institucijos ir vartotojai tikisi, kad „NSF International“ parengs visuomenės sveikatos standartus ir sertifikavimo programas, kurios padėtų apsaugoti pasaulio maistą, vandenį, vartojimo produktus ir aplinką. NSF tarptautinė misija yra saugoti ir gerinti pasaulio žmonių sveikatą. Kaip nepriklausoma, akredituota organizacija palengvina standartų kūrimą, o paslaugų grupės testuoja ir sertifikuoja gaminius ir sistemas, taip pat teikia audito ir rizikos valdymo sprendimus visuomenės sveikatai ir aplinkai.

ZR-012
8 Prekės

Nėra susijusių parduotuvių

Kiekis